Till Skidspår.se »

Anmäl rapport

     Betyg:  Spårkanter
Torsby Skidtunnel & Sportcenter, Torsby, Värmland
2021-11-15 kl 07:00, rapporterat av Torsby Skidtunnel & Sportcenter

Nypistat för klassiskt & skate!
Skidtunnelns 1,3 km följer de naturliga nivåskillnaderna och slingan ger en varierad åkning med en total stigning på 25 meter.

Läs gärna om våra åtgärder på vår hemsida skidtunnel.se/corona

Öppettider 23 augusti – 31 december
Måndag kl. 10.00-20.00
Tisdag kl. 9.00-20.00
Onsdag kl. 9.00-20.00
Torsdag kl. 9.00-21.00
Fredag kl. 7.00-20.00
Lördag - Söndag kl. 9.00-18.00
Våra öppettider och avvikande öppettider hittar du på skidtunnel.se/oppettider

 

  = obligatoriska fält



 (ditt namn)






 



exec time: 0.0074 sec