Till Skidspår.se »

Anmäl rapport

     Betyg:  Spårkanter
Torsby Skidtunnel & Sportcenter, Torsby, Värmland
Observerat 2022-11-24 kl 07:00, rapporterat av Torsby Skidtunnel & Sportcenter

Nypistat för klassiskt & skate, -3°C.
Skidtunneln är 1,3 km och följer naturens nivåskillnader som ger en varierad åkning med en total stigning på 25 meter.

Skidtunnelns ordinarie öppettider för höstsäsongen 22/8 - 31/12:
Måndag 9.00-19.00
Tisdag 10.00-20.00
Onsdag 9.00-20.00
Torsdag 9.00-20.00
Fredag 8.00-20.00
Lördag - söndag 9.00-18.00
Läs mer på skidtunnel.se/oppettider

 

  = obligatoriska fält



 (ditt namn)






 



exec time: 0.0082 sec